خدمات مربی آنلاین سایت امانی فیت به چه صورت است؟

مربی آنلاین

آموزش آنلاین یک پدیده نسبتاً جدید است، که به سرعت در حال رشد در صنعت سلامت و تناسب اندام است. با توجه به بیماری همه گیر COVID-19، که باعث تعطیلی باشگاه‌ها شده، محبوبیت آموزش آنلاین تناسب اندام، بیش از گذشته افزایش پیدا کرده است. امروزه آموزش از طریق مربی آنلاین انعطاف پذیرترین و مقرون به صرفه ترین روش برای رسیدن به اهداف تناسب اندام در جهان شناخته می‌شود. اگر می‌خواهید در کسری از هزینه آموزش تناسب اندام حضوری، صرفه جویی کنید، مربی آنلاین می‌تواند برای شما مناسب باشد. آموزش آنلاین برنامه‌های تناسب اندام یک روش جدید و هیجان انگیز است تا بتوان بدون محدودیت و هزینه در باشگاه، آنچه را که نیاز دارید، دریافت کنید. هر مربی برنامه‌های آنلاین خود را کمی متفاوت اجرا می‌کند؛ اما هر یک از آن‌ها به ارائه راهنمایی‌های تناسب اندام و تغذیه، برنامه‌های تمرینی دقیق و پشتیبانی مداوم از متقاضیان خود می‌پردازند. برای دسترسی به این موارد شما می‌توانید از برنامه‌های الکترونیکی یا ویدیویی همراه با یک برنامه تخصصی برای دسترسی به تمرینات، پیگیری پیشرفت و گزارش به مربی خود استفاده کنید.

مزایای استفاده از مربی آنلاین

 • مربی آنلاین می‌تواند خدمتی کاملاً مشابه آموزش شخصی و با هزینه بسیار مقرون به صرفه‌تر ارائه دهد.
 • تا زمانی که اتصال به اینترنت داشته باشید، مربی در هر مکانی که مستقر هستید، در دسترس است.
 • شما می‌توانید در هر زمانی ورزش کنید و نیازی به تغییر برنامه روزمره برای رفتن به باشگاه ورزشی نیست.
 • در مواردی که انگیزه شخصی از بین برود، آموزش آنلاین می‌تواند پشتیبانی کافی برای پایبندی به یک برنامه خانگی را فراهم کند.
 • آموزش آنلاین، یک حریم خصوصی برای کسانی که از آموزش عمومی به دلیل نوع بدن خود خجالت می‌کشند، به وجود می‌آورد.
 • از طریق این نوع آموزش‌های مجازی بدون نیاز به تمرین در یک مکان خاص که توسط مربی تعیین شده، می‌توانید تمرینات خود را در خانه، سالن بدنسازی یا محل کار کنترل کنید.
 • مربی فیتنس به سوالات و مشکلات آموزشی شما بلافاصله و محرمانه از طریق ایمیل پاسخ داده می‌شود.
 • از طریق آموزش مربی آنلاین ، امکان انعطاف پذیری فوق العاده، به خصوص برای کسانی که در سفر هستند، فراهم می‌شود.
مطلب مرتبط :   کراتین چیست؟

شما می‌توانید از طریق سامانه برنامه دهی آنلاین سایت امانی فیت از این مزایا بهره مند شوید.

سامانه برنامه دهی آنلاین سایت امانی فیت

خدمات مربی آنلاین سایت امانی فیت به چه صورت است؟

خدمات مربی آنلاین سایت امانی فیت، توسط کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی و متخصص تغذیه ورزشی محمدرضا امانی انجام می‌شود. اگر شما به همراه تیم متخصص امانی فیت برنامه های خود را به درستی پیگیری کنید، مطمئن باشید به تناسب و بدن ایده آل خود خواهید رسید. در واقع خدمات این سایت از طریق متخصصین تمرینات بدنسازی، فیزیولوژی ورزشی، تغذیه ورزشی و حرکات اصلاحی ارائه می‌شود. اما برنامه های این مجموعه به چه صورت است؟ خدمات سایت امانی فیت از طریق سه پکیج اصلی ارائه می‌شوند:

پکیج اول تمرین در منزل

 پکیج دوم تمرین در باشگاه

پکیج سوم vip ( تمرین در خانه یا باشگاه)

همه پکیج ها، شامل برنامه های آنالیز دیجیتال بدن، طراحی برنامه تمرینی، طراحی برنامه غذایی، تجویز مکمل و در صورت نیاز به پشتیبانی آنلاین است. مدت زمان برنامه برای هر پکیج ۴ هفته است. مدت ارسال برنامه‌ها در پکیج تمرین در منزل و تمرین در باشگاه سه تا هفت روز است، در حالی که مدت ارسال برنامه در پکیج ‏vip  یک روز است. از دیگر مزایای خدمات سایت امانی فیت، آنالیز دیجیتال بدن و طراحی برنامه بر اساس فیزیک بدن افراد است. آنالیز بدن به وسیله دقیق ترین و بهترین دستگاه های آنالیز دیجیتال بدن صورت می‌گیرد، که در زیر بیشتر درباره آن توضیح داده شده است. در طراحی برنامه بر اساس فیزیک بدن، متخصصین با توجه به آنالیز بدن و فیزیک هر فرد شروع به برنامه‌ریزی برای مصرف مواد غذایی و مکمل ها می‌نمایند. این نوع برنامه ریزی در پکیج ‏vip  در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد و به این صورت نیست، که برنامه از قبل آماده شده باشد. یکی دیگر از مزایای پکیج ‏vip، طراحی حرکات اصلاحی است. حرکات اصلاحی، به شاخه ای از رشته تربیت بدنی اطلاق می‌شود که به رفع و اصلاح ضعف اندام‌ها، تغییر شکل آن ها و ناهنجاری‌های مختلف جسمانی از طریق تمرینات صحیحی ورزشی می‌پردازد.

مطلب مرتبط :   گینر چیست؟

شما با بازدید از این سایت می‌توانید تغییرات مراجعین آنلاین تیم امانی فیت را مشاهده کنید. این تصاویر گواهی بر تصدیق عملکرد این مجموعه است. سایت آنلاین امانی فیت همچنین شامل مقالات ورزشی در زمینه مکمل های ورزشی و بررسی سوالات شما در این زمینه مانند این کراتین چیست، تغذیه و … است. همچنین حرکات بدنسازی در این سایت مو به مو و مرحله به مرحله توسط مربی بدنسازی توضیح داده شده است و شما از طریق فیلم آموزشی حرکات بدنسازی این مجموعه می‌توانید بدون حضور مربی و فقط از طریق مربی آنلاین تمام حرکات بدنسازی را به صورت حرفه ای دنبال کنید. برنامه مربی آنلاین این سایت به این صورت است که شما پس از وارد کردن شماره تلفن خود به صفحه ورود وارد شدید و پس از ثبت نام و ثبت خصوصیات و شرایط فیزیکی خود می‌توانید از طریق این سایت و مربی فیتنس خود به تناسب اندام و وزن ایده آل دست پیدا کنید. این سایت همچنین مشاوره رایگان برای برنامه بدنسازی فیتنس در اختیار شما قرار می‌دهد تا با اطمینان خاطر بیشتری اهداف خود را پیگیری کنید.

مربی فیتنس

آنالیز دیجیتال بدن چیست؟

آنالیز دیجیتال بدن به شما کمک می‌کند تا آسان‌تر به اهداف سلامتی و تناسب اندام خود برسید. آنالیز دیجیتال بدن را می‌توان از طریق دستگاه های نظارت بر ترکیب بدن انجام داد، این به شما کمک می‌کند، تا تصویری کامل از ترکیب بدن خود شامل چربی بدن، چربی احشایی و BMI بدست آورید. آنالیز دیجیتال بدن، برای ردیابی رژیم غذایی و پیشرفت سلامتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و اگر به موقع شیوه زندگی خود را تغییر دهید، می‌توانید علاوه بر تناسب اندام از ابتلا به بیماری ها در امان بمانید. نحوه استفاده از این دستگاه‌ها بسیار ساده است. توصیه می‌شود قبل از ورزش، خوردن، نوشیدن یا دوش گرفتن، اندازه گیری را انجام دهید تا پیشرفت خود را به طور دقیق مشاهده کنید.

مطلب مرتبط :   نوشیدن آب هنگام ورزش کردن

نحوه کار این دستگاه ها به این صورت است که مقیاس‌های ترکیب بدن بر اساس اصل BIA( تجزیه و تحلیل امپدانس بیو) ساخته شده و جریان الکتریکی ضعیفی را از بدن ارسال می‌کنند. این جریان توسط شخص قابل درک نیست، بنابراین شما احساس نخواهید کرد که چه اتفاقی می‌افتد. شما همچنین می‌توانید اندازه گیری‌ها را از طریق تلفن خود دریافت کرده و نتایج خود را برای مدت طولانی‌تری مشاهده کنید.

پیگیری و پشتیبانی تمرین‌های ورزشکاران

پیگیری و پشتیبانی تمرین‌های ورزشکاران در برنامه‌های مجازی

پیگیری و پشتیبانی تمرین‌های ورزشکاران به اندازه برنامه ریزی برای تمرینات آن‌ها مفید است. در اینجا به روش‌هایی برای رسیدن به این هدف اشاره شده است.

 • استفاده از برنامه های مجازی

مربی آنلاین به صورت مجازی به برنامه ریزی برای ورزشکاران می‌پردازد؛ شیوه‌های مجازی شبیه تمرینات واقعی نیستند، اما نسبت به جلسات حضوری، سازماندهی آن‌ها آسان تر است و یک روش عالی برای جستجوی مهارت‌های کوچکتر محسوب می‌شوند.

 • تنظیم برنامه بر اساس شرایط و امکانات ورزشکاران

ممکن است در منطقه‌ای زندگی کنید که بیرون رفتن برای دویدن آسان باشد، اما همه ورزشکاران به چنین مکان‌هایی دسترسی ندارند. در واقع امروزه بزرگترین مشکل این است که افراد نمی‌توانند بیرون بروند و تمرین کنند. مربی آنلاین بر اساس ظرفیت و توانایی افراد، برنامه‌های جایگزین برای دویدن خارج از منزل مانند انجام تمرینات در حیاط خلوت را تنظیم می‌کند.

 • تمرکز بر مهارتهای کمتر تمرین شده

این یک فرصت عالی برای فکر کردن در مورد مهارت هایی است که معمولاً در یک باشگاه شلوغ نادیده گرفته شده‌اند. مهارت‌های کوچکتر زیادی مانند کار با وزنه وجود دارند که می‌توان آنها را در یک اتاق نشیمن تمرین کرد.

۵/۵ - (۲ امتیاز)
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

© تمامی حقوق سایت متعلق به محمد رضا امانی می باشد
طراحی سایت و سئو توسط پنتاما